Az előző tanévek versenyeredményeit megtalálják az archívum menü alatt

A 2023-2024. tanév versenyeredményei:

 

Hallo Berlin! német nyelvi projektverseny:

12. osztály

2. hely    Egerszegi Csenge, Schuszter Fanni

 

Iskolai versmondó verseny:

5-8. évfolyam:

1. hely   Farkas Nimród (6.o.)

2. hely   Novák Lili (6.o.) és Takács Nóra (7.o.)

 

9-12. évfolyam:

1. hely   Bernáth Attila (11.o.)

2. hely   Détári Borbála (10.o.)

3. hely   Willig Júlia (9.o.) és Kiss Petra (11.o.)

különdíj   Détári Borbála (10.o.) és Détári György (12.o.)

             

 

Esztergom-Budapesti Egyházmegye Katolikus Iskoláinak Hittanversenye:  

1. (alsós) kategória:

arany minősítés    Barna-Bánhegyi Életke, Hansági Rozina, Hegyi Réka, Pulay Bálint (4.o.)  

II. (5-6. o.) kategória:

4. helyezés (8 csapat): Bakonyi Ilona, Gallai Sári-Borbála, Jankovics Ilona, Károlyi László

 

Katolikus Középiskolák Matematika Versenye DÖNTŐ:  

11. osztály:  

2. hely Barczikay Márk

 

Magyar kultúra verseny (házi csapatverseny):

5-8. évfolyam:

1. hely    Birkás Csenge, Gór Evelin, Gór Gréta (5.o.)

2. hely    Farkas Dániel, Károlyi László, Kováts Balázs (5.o.)

3. hely    Balogh Borbála, Gallai-Sára Borbála, Oláh D. Rebeka (5.o.)

9-12. évfolyam:

1. hely    Havjár Borka, Kiss Petra (11.o.)

2. hely    Alexi Botond, Csévi Soma, Farkas Balázs (10.o.)

3. hely    Bernáth Attila, Détári György, Szép-Magyar Dorka, Takács Gréta (11-12.o.)

               Kesztner Csenge, Mikula Miriam (10. o.)

 

Katolikus Középiskolák Matematika Versenye 2. forduló:  

A 3. fordulóba - DÖNTŐ - továbbjutott:

11. osztály:  

5. hely Barczikay Márk

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny 3-8., országos írásbeli forduló:

 

3. osztály (33 csapat)

13. hely     Csapodi Mór, Gallai Tádé, Gyurcsik Dániel, Kasztner Sebestyén

8. osztály (33 csapat)

14. hely    Détári Antal, Károlyi István, Kozák Botond, Tóth András

 

 

Iskolai német versmondó verseny

Alsó tagozat:

1. hely     Szilas Emma és Baross Kökény   4. osztály

               Medveczky Anita - Kupecz Amira   3. osztály

               Huszka Boróka   3. osztály

2. hely    Gallai Tádé    3. osztály

3. hely    Gyurcsik Dániel, Heicman Bálint, Tkálecz Konrád   3. osztály

 

Felső tagozat:

1. hely    Jankovics Ilona   5. osztály

2. hely    Pék Barnabás    6. osztály

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

 

3. osztály (78 csapat)

1. hely   TOVÁBBJUTÓK   Csapodi Mór, Gallai Tádé, Gyurcsik Dániel, Kasztner Sebestyén

4. osztály (77 csapat)

17. hely    Nagy Bejke, Szilas EmmaTkálecz Laura

19. hely   Hansági BertalanOzsváth Ábel, Pulay Bálint

34. hely    Baross Kömény, Csiszár Ágnes, Hansági Rozália, Hegyi Réka

5. osztály (81 csapat)

34. hely      Jankovics Ilona, Károlyi László, Virág-Fügedi Leonárd

 

6. osztály (79 csapat)

4. hely        Bardóczy Kinga, Novák Lili, Sepcsik Zara

 

7. osztály (58 csapat)

57. hely   Csongrádi Patrícia, Huszka Boglárka, Mátyás Hajnalka, Medveczky Zsófia

 

8. osztály (54 csapat)

1. hely    TOVÁBBJUTÓK    Détári Antal, Károlyi István, Kozák Botond, Tóth András

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny I. forduló:

A második fordulóba jutottak:

2. osztály   Erdélyi Kálmán, Komor Lilla, Kucsera István, Nagy Vilmos, Szolnoki Kornél

3. osztály    Csapodi Mór, Gallai Tádé, Gyurcsik Dániel, Kasztner Sebestyén, Ozsváth Máté

4. osztály    Baross Kökény, Hansági Bertalan, Illés Bercel, Ozsváth Ábel, Péter arnabás

5. osztály    Károlyi László

12. osztály    Balogh Hajnalka

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., szóbeli országos DÖNTŐ:

3. osztály (93 csapat)

7. hely   Csapodi Mór, Gallai Tádé József, Kasztner Sebestyén, Medveczky Anita

 

Katolikus Középiskolák Matematika Versenye 1. forduló: 

A 2. fordulóba továbbjutottak:

11. osztály:   Barczikay Márk, Mazák Péter

 

Dugonics András Matematika Verseny 1. forduló:

A 2. fordulóba továbbjutottak:

4. osztály:    Baross Kökény, Hansági Bertalan, Hansági Rozi, Horváth Rebeka, Illés Bercel, Ozsváth Ábel, Péter Barnabás, Pulay Bálint, Szilas Emma

7.osztály:     Orosz Szabolcs

8. osztály:    Balassa Gergő, Károlyi István

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., írásbeli országos DÖNTŐ:

3. osztály (93 csapat)

1-6. hely TOVÁBBJUTÓK A SZÓBELI DÖNTŐRE!  Csapodi Mór, Gallai Tádé József, Kasztner Sebestyén, Medveczky Anita

 

4. osztály (93 csapat)

87. hely        Baross Kökény, Hegyi Réka, Farkas Hanga, Battyányi Csenge

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (51 csapat)

4. hely     Csapodi Mór, Gallai Tádé, Gyurcsik Dániel, Heicman Bálint

4. osztály (70 csapat)

10. hely     Illés Bercel, Koska Annamária, Ozsváth Ábel, Péter Barnabás

11. hely     Baross Kökény, Hansági Bertalan, Hansági Rozina

 

5. osztály (48 csapat)

5. hely        Balogh Borbála,  Birkás Csenge, Károlyi Flóra

28. hely        Jankovics Ilona, Jankovics Lilla, Jankovics Veronika, Turcsány Léla

 

6. osztály (45 csapat)

21. hely       Virág-Fügedi Leona, Hanti Blanka

31. hely        Bardóczy Kinga, Sepcsik Zara, Abonyi Emese

43. hely Lápossy Bálint, Marekkel Zsombor, Tóth Árpád

7. osztály (25 csapat)

11. hely     Csiszár Léna, Filep Gerda, Laczkó Olívia, Takács Nóra

23. hely Csongrádi Patrícia, Huszka Boglárka, Mátyás Hajnalka, Medveczky Zsófia

 

8. osztály (28 csapat)

25. hely     Benkő Fruzsina, Komor Katica, Kutrovácz Kinga, Winkler Hanna 

28. hely Bagi Bálint, Flamich Botond, Réder Balázs, Léber Kamilla


 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12., körzeti (megyei) forduló:

10. osztály (60 csapat)

55. hely        Bencze Dóra, Mátyás Boglárka, Pék Laura

12. osztály (23 csapat)

21. hely        Balogh Hajnalka, Egerszegi Csenge, Pálmai Anna, Schuszter Fanni

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (77 csapat)

1. hely  TOVÁBBJUTÓK   Csapodi Mór, Gallai Tádé, Kasztner Sebestyén, Medveczky Anita

4. osztály (81 csapat)

3. hely   TOVÁBBJUTÓK     Baross Kökény, Battyányi Csenge, Farkas Hanga, Hegyi Réka

76. hely        Kazay Mátyás, Pulay Bertalan, Tkálecz Lara

6. osztály (62 csapat)

23. hely      Bardóczi Kinga, Novák Lili, Sepcsik Zara, Simon-Nagy Barbara

56. hely      Marekkel Zsombor, Tóth Árpád

8. osztály (39 csapat)

10. hely     Alexi Dorottya, Csiszár Léna, Détári Antal