Az előző tanévek versenyeredményeit megtalálják az archívum menü alatt

A 2022-2023. tanév versenyeredményei:

Bolyai Természettudományi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (57 csapat)

4. hely        Baros Kökény, Ozsváth Ábel, Péter Barnabás, Pulay Bálint

7. hely         Battyányi Csenge, Pozsonyi Anna, Szilas Emma, Tkálecz Lara

4. osztály (67 csapat)

1. hely, döntős        Galla Tamás Péter, Királyi László, Krebsz Gergely, Nagy Vincze Levente

5. osztály (71 csapat)

25. hely        Abonyi Emese, Devich Róza, Kokas Csenge, Pozsonyi Dorka

33. hely        Hansági Angéla, Kulcsár Natasa

6. osztály (82 csapat)

36. hely        Csiszár Léna, Harmat Júlia, Laczkó Olívia, Parditka Borbála

7. osztály ( 55 csapat)

1. hely, döntős     Détári Antal, Károlyi István, Kozák Botond, Tóth András

8. osztály (46 csapat)

2. hely, döntős   Harmat Eszter, Laczkó Diána, Rendek Boglárka
 

Katolikus Középiskolák  Matematika Versenye 1. forduló:

A következő fordulóba jutottak:

10.o.  Barczikai Márk, Détári Borbála, Mazák Péter

Dugonics András Matematika Verseny 1. forduló:

A következő fordulóba jutottak:

4.o.  Kasztner Benedek, Tankó Csaba

7.o.  Károlyi István

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8., írásbeli országos DÖNTŐ:

3. osztály (80 csapat)

45. hely          Illés Bercel, Ozsváth Ábel, Koska Annamária, Péter Barnabás

4. osztály (80 csapat)

17. hely         Kardos Csilla, Kasztner Benedek, Turcsány Léla, Tankó Csaba Botond 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12., körzeti (megyei) forduló:

9. osztály (116 csapat)

17. hely        Détári Borbála, Domán Richárd, Kövesi Petra, Mátyás Boglárka

97. hely       Farkas Balázs, Kenderesi Mátyás, Laurinyecz Áron, Nagy János

10. osztály (82 csapat)

41. hely         Barczikay Márk, Hutkai Mózes, Nagy László, Mazák Péter

65. hely         Hartmann Zsófia, Kiss Petra, Klausz Petra, Molnár Réka

11. osztály (47 csapat)

46. hely        Alexi Botond, Balogh Hajnalka, Mireisz Tímea, Pálmai Anna

12. osztály (29csapat)

24. hely        Gindele Dóra, Somfay Fanni, Tóth Karolina 

 

ESTÖRI online kvízforduló:

Az induló 12. osztályosok mindkét csapata bejutott a 2. forulóba!

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (68 csapat)

1. hely          Illés Bercel, Ozsváth Ábel, Koska Annamária, Péter Barnabás

11. hely        Hansági Bertalan, Hansági Rozina, Nagy Bejke, Szilas Emma

4. osztály (51 csapat)

1. hely         Kardos Csilla, Kasztner Benedek, Turcsány Léla, Tankó Csaba Botond 

5. osztály (38 csapat)

12. hely        Farkas Nimród, Hansági Angéla, Kulcsár Ivett Natasa, Tóth Árpád

19. hely        Abonyi Emese, Devich Róza, Klinger Tamara, Virág-Füredi Leona

6. osztály (52 csapat)

17. hely        Gallai Janka, Béres Dóra, Harmat Júlia, Mátyás Hajnalka 

42. hely        Huszka Boglárka, Csiszár Léna, Csongrádi Patrícia, Kanyó Laura

8. osztály (32 csapat)

25. hely     Harmat Eszter, Rendek Boglárka, Sepcsik Maja, Somfay Maja

 

Idegen nyelvi házi versmondó verseny:

A legjobbak mennek tovább az Egyházmegyei idegennyelvi versmondó versenyre:

    1. korcsoport       Huszka Boglárka 6., Novák Lili 5.

    2. korcsoport       Détári Rozi 4., Pék Barnabás 5.

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (87 csapat)

10. hely        Hansági Rozina, Illés Bercel, Ozsváth Ábel, Péter Barnabás

33. hely        Baross Kökény, Hansági Bertalan, Pozsonyi Anna, Szilas Emma

4. osztály (66 csapat)

5. hely          Gallai Tamás, Károlyi László, Tankó Csaba Botond

18. hely        Konthrohr Viktória, Minihoffer Liza

32. hely        Fülöp Mátyás, Metz Soma, Turcsány Léla, Virág-Fügedi Leonárd

5. osztály (61 csapat)

50. hely       Klinger Tamara, Kokas Csenge, Lukács Bíborka, Virág-Fügedi Leona

51. hely       Hansági Angéla, Kulcsár Natasa, Novák Lili Boglárka, Pozsonyi Dorka

6. osztály (56 csapat)

25. hely       Béres Dóra, Gallai Janka, Huszka Boglárka, Mátyás Hajnalka

8. osztály (39 csapat)

23. hely     Bán Dániel, Dunai Márton, Kutrovácz Benedek, Szabó Hunor

28. hely     Harmat Eszter, Laczkó Diána, Rendek Boglárka