Az előző tanévek versenyeredményeit megtalálják az archívum menü alatt

A 2021-2022. tanév versenyeredményei:

Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12., körzeti (megyei) forduló:

 

9. osztály (131)

11. hely     Barczikay Márk, Hutkai Mózes, Mazák Péter, Nagy László

125. hely    Kanyó Dóra, Klausz Petra, Turcsányi Bálint, Vághy Martin

 

10. osztály (87)

56. hely     Borsos Ferenc, Détári György, Léber Hanna, Neumark Dóra

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8., országos forduló: 

3. osztály (33 csapat)

9. hely      Kardos Csilla, Kasztner Benedek, Krebsz Gergő, Tódor Sára

 

4. osztály (29 csapat)

4. hely   Gallai Ágoston, Korompay Bálint, Koska Zsófia, Tóth Attila

 

Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye - 1. forduló:

a 2. fordulóba továbbjutott:

a 4-8. osztályokból       Korompay Bálint 4.

                                        Béres Dóra, Gallai Janka 5.

                                        Détári Antal, Károlyi István, Nemes Nimród 6.

a 9-12. osztályokból     Gurman Alexandra, Hutkai Mózes, Mazák Péter 9.

                                        Détári György 10.

 

 Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12., körzeti (megyei) forduló: 

10. osztály (90 csapat)

80. hely    Balogh Hajnalka, Benyács Kristóf, Pálmai Anna

11. osztály (33 csapat)

25. hely    Gindele Dóra, Kovács Anna, Somfay Fanni, Takács Dorottya

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló: 

3. osztály (42 csapat)

1. hely      Kardos Csilla, Kasztner Benedek, Krebsz Gergő, Tódor Sára

 

4. osztály (38 csapat)

1. hely   Gallai Ágoston, Korompay Bálint, Koska Zsófia, Tóth Attila

2. hely    Baross Gyula, Hansági Angéla, Tóth Árpád, Viragh-Fügedi Leona

 

5. osztály (40 csapat)

15. hely    Béres Dóra, Kanyó Laura , Kőszeghy Sára Panka, Harmat Júlia Boróka

29. hely    Csiszár Léna Anna, Battyányi Boglárka, Mátyás Hajnalka, Gallai Janka Mária

 

7. osztály (26 csapat)

4. hely   Harmat Eszter, Rendek Boglárka, Sepcsik Maja, Somfay Maja

 

8. osztály (22 csapat)

10. hely     Farkas Zoltán, Alexi Botond, Nagy János, Mátyás Boglárka

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (67 csapat)

7. hely      Gallai Tamás, Károlyi László, Kasztner Benedek, Tankó Csaba Botond

 

4. osztály (54 csapat)

6. hely   Baross Gyula, Gallai Ágoston, Korompay Bálint, Tóth Attila

42. hely     Abonyi Emese, Hansági Angéla, Koska Zsófia, Virág-Fügedi Leona

 

5. osztály (38 csapat)

35. hely    Harmat Júlia, Gallai Janka, Mátyás Hajnalka, Béres Dóra

 

6. osztály (42 csapat)

8. hely       Détári Antal, Nemes Nimród, Fuisz Bálint, Károlyi István

39. hely     Alexi Dorottya, Benkő Fruzsina, Komor Katica, Léber Kamilla

 

7. osztály (24 csapat)

14.  hely     Harmat Eszter, Laczkó Diána, Rendek Boglárka

 

8. osztály (33 csapat)

9. hely     Détári Borbála, Mátyás Boglárka, Nagy János, Domán Richárd

 

Medve Szabadtéri Matekverseny:

9. osztály   

3. hely    Barczikay Márk, Hutkai Mózes, Mazák Péter