Az előző tanévek versenyeredményeit megtalálják az archívum menü alatt

A 2020-2021. tanév versenyeredményei:

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

5. osztály (69 csapat)

8. hely    Détári Antal, Fuisz Bálint, Kozák Botond, Nemes Nimród

39. hely    Benkő Fruzsina, Devecska Míra, Hampel Lora, Komor Katica

6. osztály (51 csapat)

18. hely     Juhász Petra, Parragh Márta, Rendek Boglárka, Somfay Maja

 

OKTV 2020/2021 vizuális kultúra:

Pethő Virág a 2. fordulóba jutott

 

"Margitsziget" Biológia Verseny 5-8. (Az Ady Endre Gimnázium levelezős versenye, együtt az évfolyamok, 128 induló):

64. helyezés    Juhász Petra 6.

75. helyezés    Kozák Botond 5.

 

Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye - 1. forduló:

a 2. fordulóba továbbjutott:

a 4-8. osztályokból       Fuisz Bálint 5.

                                       Barczikay Márk, Mazák Péter 8.

                               

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., országos döntő:

8. osztály (35 csapat)

18. hely     Barczikay Márk, Károlyi József, Mazák Péter, Nagy László 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12., körzeti (Buda és Pest megye) forduló:

9. osztály (54 csapat)

43. hely   Alexi Boglárka, Miereisz Tímea, Pálmai Anna, Schuszter Fanni

12. osztály (14 csapat)

9. hely    Apor Domokos, Barczikay Kristóf, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

5. osztály (22 csapat)

11. hely       Alexi Dorottya, Benkő Fruzsina, Károlyi István, Léber Kamilla

16. hely       Détári Antal, Devecska Míra, Nemes Nimród

6. osztály (20 csapat)

19. hely        Bárány Luca, Halmy Boglárka, Parragh Márta, Petrovics Emma

7. osztály ( 4 csapat)

3. hely     Détári Borbála, Ferge Marcell, Mátyás Boglárka, Nagy János

8. osztály (4 csapat)

1. hely     Barczikay Márk, Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Károlyi József

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8., körzeti (megyei) forduló:

5. osztály (42 csapat)

21. hely    Détári Antal, Fuisz Bálint, Károlyi István, Nemes Nimród

32. hely    Alexi Dorottya, Csomáli Gergő, Hampel Lora, Pozsonyi Álmos

6. osztály (38 csapat)

38. hely     Abonyi Benedek, Juhász Petra, Parragh Márta

7. osztály ( 12 csapat)

7.  hely     Détári Borbála, Nagy János

8. osztály (15 csapat)

1. hely     Barczikay Márk, Károlyi József, Mazák Péter, Nagy László