^Az oldal tetejére

ugyintez.png

Osztálynévsorok

              (2018.04.01.)
               
  1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály
 Of: Vargáné Németh Mária  Of: Piszman Ditta    Of: Bertáné Dakos Erzsébet    Of: Ulbertné Czinege Márta
1. Battyányi Anna 1. Bagi Bálint 1. Abonyi Benedek 1. Bakonyi Boróka Mária
2. Battyányi Boglárka 2. Balassa Gergő Zoltán 2. Bakos Anna Dominika 2. Bencze Dóra
3. Béres Dóra 3. Borsos Endre András 3. Baross Kende 3. Cernák Laura
4. Devich Boldizsár 4. Csomáli Gergő Gyula 4 Binder Botond 4. Détári Borbála
5. Gallai Janka Mária 5. Devecska Míra 5. Dolinszky Boglárka 5. Dézsi Anna Kamilla
6. Hanti Mihály 6. Détári Antal 6. Halmy Boglárka 6. Domán Richárd
7. Harmat Júlia Boróka 7. Domán Dorottya 7. Hansági Johanna 7. Egervári Bertalan
8. Huszka Boglárka Ilona 8. Fuisz Bálint Gellért 8. Hanti Bertalan Endre 8. Farkas Zoltán Dániel
9. Kalmár Kinga Dalma 9. Hampel Lora 9. Harmat Eszter Hajnal 9. Ferge Marcell Domos
10. Kanyó Laura Panka 10. Károlyi István 10. Kiss-Székely Emese 10. Havjár Barna Regő
11. Kiss-Székely Luca 11. Kiss Viktória 11. Laczkó Diána 11. Hirl Milán András
12. Kormos László 12. Komor Katica Ildikó 12. Nemcsics József Levente 12. Kalmár Zalán Tamás
13. Kőszeghy Sára 13. Kozák Botond 13. Nemes Eszter 13. Kovács Regina Kincső
14. Laczkó Olívia 14. Margóczi Levente Márk 14. Ozsváth Botond 14. Kováts Gábor Máté
15. Mátyás Hajnalka 15. Nemes Nimród 15. Papp Attila Péter 15. Kőszeghy Barnabás
16. Metz Hunor Soma 16. Németh Zsófia 16. Paál Petra Edina 16. Krassó Armand Tamás
17. Sturcz Ráhel 17. Pásztor Ábel 17. Parragh Márta 17. Mátyás Boglárka
18. Szederkényi Martin Aurél 18. Pozsonyi Álmos 18. Petrovics Emma 18. Nagy János Szilárd
19. Zsombok Sára Dorottya 19. Réder Balázs Gábor 19. Pulay Adél Anna 19. Nagy-Thury Janka
.
  20. Réthy Hajnalka 20. Somfay Maja 20. Nemes Sára Piroska
    21. Richly Katinka Dóra 21. Szabó András Barnabás 21. Pálmai András
    22. Salát Simon Solt 22. Takács Ábel Jakab 22. Réthy Levente
    23. Szklenár Katalin Sára 23. Tóth Emese Alina 23. Sturcz Áron
    24. Tóth András Géza 24. Tóth Levente 24. Szabó Csenge Ivett
    .
 
  25. Szabó Marcell

          26. Szklenár Anna Eszter

     
   .  
             .  
5. osztály 6. osztály 7. osztály 8. osztály
 Of: Kubinyi Katalin
Of:  Tóth Györgyi
 Of:   Németh Judit  Of:  Veressné Pamuk Ágnes
1. Abonyi Ábel 1. Alexi Boglárka 1. Balázs Hanna 1. Ács Réka Magdolna
2. Barczikay Márk 2. Détári György 2. Béres Melinda 2. Dráfi Zsófia
3. Benczédi Dénes 3. Földvári Emese 3. Bognár Emma 3. Komor Bernadett Erzsébet
4. Bogdán Csaba 4. Frey Máté 4. Bolf Eszter 4. Kovách Zsombor László
5. Bollók Szonja 5. Fuisz Gergő Márton 5. Bollók Dávid 5. Kovács-Beősze Réka
6. Boncz Ilona Anna 6. Hampel Flóra 6. Dávid Doren 6. Legyel Ágota
7. Gurman Alexandra Éva 7. Hirl Adél Zsófia 7. Jenei Kristóf Csaba 7. Lenkey Dávid Imre
8. Harmat Ágoston Hunor 8. Kovács Bálint Marcell 8. Kovács Anna 8. Léber Gergő
9. Hartmann Zsófia 9. Lányi Marcell 9. Kovács Dániel 9. Magyar Laura Julianna
10. Havjár Borka Aletta 10. Léber Hanna 10. Nagy László 10. Nagy Réka
11. Hutkai Mózes Nándor 11. Mazák Eszter 11. Nagy Levente 11. Ruskó Dávid
12. Kanyó Dóra Anna 12. Mező Sándor Rafael 12. Somfay Fanni 12. Sebők Endre Dávid
13. Károlyi József  13. Nemcsics Benedek Imre 13. Sturbán Péter 13. Varga Botond Etele
14. Kiss Petra 14. Nemes Hanga 14. Tóth Karolina 14. Vékony Orsolya Viktória
15. Lótos Laura  15. Németh Gergely 15.
Tóth Péter Sámuel 15. Zalányi Emese Kata
16. Mazák Péter 16. Pálmai Anna     16. Ubránkovics Tamara Noémi
17. Molnár Réka Bíborka  17. Pánczél Botond Richárd
 
 
18. Nagy László Viktor 18. Parragh Réka
 
 
19. Pulay Ambrus 19. Petrovics Gréta
 
 
20. Réder Anna  20. Richly Margaréta Anna
 
 
21. Sóti Kristóf 21. Tóth Bernadett
 
 
22. Szabados Lili Boglárka 22. Trauttwein Márton
     
23. Szabados Luca Veronika  23. Viszlóczki Márk
     
24. Zsombok Zsófi Anikó 24. Völgyi Ádám    
 
 .   25. Völgyi Balázs        
 .    26. Waigand Emília        
     .          
9. osztály  
10.osztály 11.osztály 12.osztály
 Of: Vigh Zoltán  Of: Tóth Attila  Of: Horváthné Diósi Viktória  Of: Mona Tamásné
1. Apor Domonkos Lázár 1. Balassa Márk István 1. Borbély Kristóf Dominik 1. Bálint Zsófia
2. Barczikay Kristóf 2. Csajbók Orsolya 2. Egervári Kornélia 2. Családi Bence
3. Bányi Csongor Barnabás 3. Demecs József 3. Jász Erzsébet Szimonetta 3. Csereklye Gergő
4. Csontos Viktor 4. Farkas Viktória 4. Kovács Máté Zoltán  4. Draskovits Imre
5. Dóczi Soma Solt 5. Hegedűs Gábor 5. Kőrösi Zsófia 5. Gál Sarolta
6. Ferencz Jázmin Emma 6. Homokay Márta 6. Petri Dénes 6. Homokay Ádám
7. Frigyes Petra 7. Hujbert Dóra 7. Primusz Ákos Mátyás 7. Jenei Krisztina Vivien
8. Hartmann Lili 8. Iváncza Zsófia 8. Rományik Balázs 8. John Péter
9. Karabélyos Péter Ádám 9. Kató Csaba 9. Spanisberger Simon 9. Körmendi Péter
10. Kászonyi András Patrik 10. Kerner Dániel 10. Szabados Panna Júlia 10. Németh Barnabás
11. Keresztes-Nagy Alexandra Tímea 11. Kertész Orsolya 11. Tasi Dalma Adrienn 11. Pálvölgyi Dorottya
12. Komor Vivien Mercédesz 12. Kolczonay Balázs István 12. Torda Máté Viktor  12. Szabó Gábor
13. Lótos Bence 13. Kövesdi Rita 13. Torday Kristóf 13. Szentkuti Rita
14. Márkus Sebestyén Róbert 14. Laukó Szandra 14. Varga Márton   14. Vatai Sámuel
15. Nagy Boglárka 15. Rácz Ákos   15. Zsilvölgyi Levente  Csaba
16. Pethő Virág 16. Réti Vivien        
17. Rébitz Fanni 17. Sebestyén Fanni        
18. Schnierer Péter 18. Szabó Alíz
     
19. Tóth Barnabás 19. Szalai Krisztián    
 
    20. Vatai Viola
 
 
    21. Zöld Botond Kristóf        
Copyright © 2016. Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium