^Az oldal tetejére

Osztálynévsorok

              (2017.09.01.)
               
  1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály
 Of: Vargáné Németh Mária  Of: Piszman Ditta    Of: Bertáné Dakos Erzsébet    Of: Ulbertné Czinege Márta
1 Battyányi Anna 1 Bagi Bálint 1  Abonyi Benedek 1 Bakonyi Boróka Mária
2 Battyányi Boglárka 2 Balassa Gergő Zoltán 2  Bakos Anna Dominika 2 Bencze Dóra
3 Béres Dóra 3 Borsos Endre András 3  Baross Kende 3 Cernák Laura
4 Devich Boldizsár 4 Csomáli Gergő Gyula 4  Binder Botond 4 Détári Borbála
5 Gallai Janka Mária 5 Devecska Míra 5  Dolinszky Boglárka 5 Dézsi Anna Kamilla
6 Hanti Mihály 6 Détári Antal 6  Halmy Boglárka 6 Domán Richárd
7 Harmat Júlia Boróka 7 Domán Dorottya 7  Hansági Johanna 7 Egervári Bertalan
8 Huszka Boglárka Ilona 8 Fuisz Bálint Gellért 8  Hanti Bertalan Endre 8 Farkas Zoltán Dániel
9 Kalmár Kinga Dalma 9 Hampel Lora 9  Harmat Eszter Hajnal 9 Ferge Marcell Domos
10 Kanyó Laura Panka 10 Károlyi István 10  Kiss-Székely Emese 10 Havjár Barna Regő
11 Kiss-Székely Luca 11 Kiss Viktória 11  Laczkó Diána 11 Hirl Milán András
12 Kormos László 12 Komor Katica Ildikó 12  Nemcsics József Levente 12 Kalmár Zalán Tamás
13 Kőszeghy Sára 13 Kozák Botond 13 Nemes Eszter 13 Kovács Regina Kincső
14 Laczkó Olívia 14 Margóczi Levente Márk 14  Ozsváth Botond 14 Kováts Gábor Máté
15 Mátyás Hajnalka 15 Nemes Nimród 15  Papp Attila Péter 15 Kőszeghy Barnabás
16 Metz Hunor Soma 16 Németh Zsófia 16  Paál Petra Edina 16 Krassó Armand Tamás
17 Sturcz Ráhel 17 Pásztor Ábel 17  Parragh Márta 17 Mátyás Boglárka
18 Szederkényi Martin Aurél 18 Pozsonyi Álmos 18  Petrovics Emma 18 Nagy János Szilárd
19 Zsombok Sára Dorottya 19 Réder Balázs Gábor 19  Pulay Adél Anna 19 Nagy-Thury Janka

  20 Réthy Hajnalka 20  Somfay Maja 20 Nemes Sára Piroska
    21 Richly Katinka Dóra 21  Szabó András Barnabás 21 Pálmai András
    22 Salát Simon Solt 22  Takács Ábel Jakab 22 Réthy Levente
    23 Szklenár Katalin Sára 23  Tóth Emese Alina 23 Sturcz Áron
    24  Tóth András Géza 24  Tóth Levente 24  Szabó Csenge Ivett
   
 
  25  Szabó Marcell

          26  Szklenár Anna Eszter

     
     
               
5. osztály 6. osztály 7. osztály 8. osztály
 Of: Kubinyi Katalin
Of:  Tóth Györgyi
 Of:   Németh Judit  Of:  Veressné Pamuk Ágnes
1  Abonyi Ábel 1 Alexi Boglárka 1  Balázs Hanna 1  Ács Réka Magdolna
2  Barczikay Márk 2 Détári György 2  Béres Melinda 2 Dráfi Zsófia
3  Benczédi Dénes 3 Földvári Emese 3  Bognár Emma 3 Komor Bernadett Erzsébet
4  Bogdán Csaba 4 Frey Máté 4  Bolf Eszter 4 Kovách Zsombor László
5  Bollók Szonja 5 Fuisz Gergő Márton 5  Bollók Dávid 5 Kovács-Beősze Réka
6  Boncz Ilona Anna 6 Hampel Flóra 6  Dávid Doren 6 Legyel Ágota
7  Gurman Alexandra Éva 7 Hirl Adél Zsófia 7  Jenei Kristóf Csaba 7  Lenkey Dávid Imre
8  Harmat Ágoston Hunor 8 Kovács Bálint Marcell 8  Kovács Anna 8  Léber Gergő
9  Hartmann Zsófia 9 Lányi Marcell 9  Nagy László 9  Magyar Laura Julianna
10  Havjár Borka Aletta 10 Léber Hanna 10  Nagy Levente 10  Nagy Réka
11  Hutkai Mózes Nándor 11 Mazák Eszter 11 Somfay Fanni 11  Ruskó Dávid
12  Kanyó Dóra Anna 12 Mező Sándor Rafael 12 Sturbán Péter 12  Sebők Endre Dávid
13 Károlyi József  13 Nemcsics Benedek Imre 13 Tóth Péter Sámuel 13  Varga Botond Etele
14 Kiss Petra 14 Nemes Hanga     14  Vékony Orsolya Viktória
15  Lótos Laura  15 Németh Gergely
  15  Zalányi Emese Kata
16 Mazák Péter 16 Pálmai Anna     16  Ubránkovics Tamara Noémi
17 Molnár Réka Bíborka  17 Pánczél Botond Richárd
 
 
18  Nagy László Viktor 18 Parragh Réka
 
 
19 Pulay Ambrus 19 Petrovics Gréta
 
 
20  Réder Anna  20 Richly Margaréta Anna
 
 
21  Sóti Kristóf 21 Tóth Bernadett
 
 
22 Szabados Lili Boglárka 22  Trauttwein Márton
     
23 Szabados Luca Veronika  23  Viszlóczki Márk
     
24 Zsombok Zsófi Anikó 24  Völgyi Ádám    
 
    25  Völgyi Balázs        
     26  Waigand Emília        
               
9. osztály 10.osztály 11.osztály 12.osztály
 Of: Vigh Zoltán  Of: Tóth Attila  Of: Horváthné Diósi Viktória  Of: Mona Tamásné
1 Apor Domonkos Lázár 1  Balassa Márk István 1  Borbély Kristóf Dominik 1 Bálint Zsófia
2 Barczikay Kristóf 2  Csajbók Orsolya 2  Egervári Kornélia 2 Családi Bence
3 Bányi Csongor Barnabás 3   Demecs József 3  Forgó Fabrició 3 Csereklye Gergő
4 Csontos Viktor 4  Farkas Viktória 4  Jász Erzsébet Szimonetta 4 Draskovits Imre
5 Dóczi Soma Solt 5  Hegedűs Gábor 5  Kovács Máté Zoltán 5 Gál Sarolta
6 Ferencz Jázmin Emma 6  Homokay Márta 6  Kőrösi Zsófia 6 Homokay Ádám
7 Frigyes Petra 7  Hujbert Dóra 7  Petri Dénes 7 Jenei Krisztina Vivien
8 Hartmann Lili 8  Iváncza Zsófia 8  Primusz Ákos Mátyás 8 John Péter
9 Karabélyos Péter Ádám 9  Kató Csaba 9  Rományik Balázs 9 Körmendi Péter
10 Kászonyi András Patrik 10  Kerner Dániel 10  Spanisberger Simon 10 Németh Barnabás
11 Keresztes-Nagy Alexandra Tímea 11  Kertész Orsolya 11  Szabados Panna Júlia 11 Pálvölgyi Dorottya
12 Komor Vivien Mercédesz 12  Kolczonay Balázs István 12  Tasi Dalma Adrienn 12  Szabó Balázs Attila
13 Lótos Bence 13  Kövesdi Rita 13 Torda Máté Viktor 13  Szabó Gábor
14 Márkus Sebestyén Róbert 14  Laukó Szandra 14  Torday Kristóf 14  Szentkuti Rita
15 Nagy Boglárka 15  Rácz Ákos 15  Varga Márton  15  Vatai Sámuel
16 Oláh Dorina Bianka 16  Réti Vivien     16  Zsilvölgyi Levente Csaba
17 Pethő Virág 17  Sebestyén Fanni        
18 Rébitz Fanni 18  Szabó Alíz
     
19 Schnierer Péter 19  Szalai Krisztián    
 
20 Tóth Barnabás 20  Vatai Viola
 
 
    21  Zöld Botond Kristóf        
Copyright © 2016. Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium