^Az oldal tetejére

Versenyeredmények (Archívum)

A 2017-2018. tanév eredményei:

 

Kerületi helytörténeti verseny:

4. hely   Barczikay Kristóf (9. o.), Csontos Viktor (9. o.), Schnierer Péter (9. o.), Balassa Márk (10. o.), Kerner Dániel (10. o.), Laukó Szandra (10. o.)

 

Egyházmegyei Hittanverseny:

3-4. osztályosok:

3. hely  Binder Botond (3.o.), Domán Richárd (4.o.), Pulay Ambrus (3.o.), Réthy Levente (4.o.)

1-2 osztályosok rajzpályázata:

3. hely Gallai Janka (1.o.)

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny:

11. helyezés Ozsváth Botond 3. osztály

 

Iskolai versmondó verseny:

Felső tagozatosok:

1. hely   Mazák Eszter (6. o.) és Petrovics Gréta (6. o.)

2. hely   Réder Anna (5. o.) és Szabados Lili (5. o.)

3. hely   Kovács Dániel (7. o.)

Különdíj    Boncz Ilona (5. o.)

 

Gimnazisták:

1. hely   Pálvölgyi Dorottya (12. o.)

2. hely   Csereklye Gergő (12. o.)

3. hely   Laukó Szandra (10. o.)

 

   Esztergom-Budapest Egyházmegyei matematikaverseny:

3. hely Mazák Péter (5.o.)

3. hely Nagy Levente (7.o.)

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, körzeti (megyei) forduló:

2. hely Borsos Endre (2. o.)

19. hely Nemcsics Benedek (6. o.)

 

Magyar kultúra verseny (iskolai):

1. hely: Primusz Ákos - Torday Kristóf (11. o.)

2. hely: John Péter - Pálvölgyi Dorottya (12. o.)

3. hely: Balassa Márk - Kerner Dániel (10. o.)

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny, körzeti (megyei) forduló:

4. osztály (87 csapat)

32. hely     Bencze Dóra, Domán Richárd, Farkas Zoltán, Szklenár Anna

71. hely     Détári Borbála, Hirl Milán, Kalmár Zalán, Réthy Levente

5. osztály (100 csapat)

3. hely      Barczikay Márk, Mazák Péter, Károlyi József, Zsombok Zsófi

15. hely    Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Lótos Laura

47. hely    Boncz Ilona, Havjár Borka, Molnár Réka, Réder Anna

6. osztály (88 csapat)

44. hely     Alexi Boglárka, Hirl Adél, Parragh Réka, Pálmai Anna

47. hely     Hampel Flóra, Nemes Hanga, Petrovics Gréta, Waigand Emília

76. hely     Détári György, Pánczél Botond, Völgyi Ádám, Völgyi Balázs

86. hely     Frey Máté, Fuisz Gergő, Kovács Bálint, Trauttwein Márton

7. osztály (43 csapat)

10. hely     Balázs Hanna, Béres Melinda, Bolf Eszter, Somfay Fanni

28. hely     Bollók Dávid, Dávid Doren, Kovács Anna, Nagy Levente

38. hely     Jenei Kristóf, Nagy László, Sturbán Péter, Tth Péter

8. osztály (48 csapat)

47. hely     Komor Bernadett, Kovács-Beősze Réka, Magyar Laura, Nagy Réka

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, országos döntő:

3. osztály

5. hely   Hansági Johanna, Hanti Bertalan, Nemcsics József, Ozsváth Botond  

 

Egyházmegyei angol-német verseny (11. 24.):

2. hely     Mazák Eszter 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti (megyei) forduló:

3. osztály

1. hely     Hansági Johanna, Hanti Bertalan, Nemcsics József, Ozsváth Botond  

19. hely     Bakos Anna, Binder Botond, Halmy Boglárka, Petrovics Emma

4. osztály

3. hely       Détári Borbála, Kalmár Zalán, Kőszeghy Barnabás, Nagy János

5. osztály

4. hely      Barczikay Márk, Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Károlyi József,

29. hely    Lótos Laura, Mazák Péter, Nagy László, Zsombok Zsófi

6. osztály

10. hely     Hampel Flóra, Nemes Hanga, Petrovics Gréta, Waigand Emília

22. hely     Mazák Eszter, Parragh Réka, Tóth Bernadett

7. osztály

2. hely    Béres Melinda, Nagy Levente, Somfay Fanni, Tóth Péter

9. osztály

33. hely  Barczikay Kristóf, Lótos Bence, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

36. hely  Ferencz Jázmin, Hartmann Lili, Keresztes-Nagy Alexandra, Komor Vivien

10. osztály

36. hely  Balassa Márk, Hegedűs Gábor, Kerner Dániel, Szalai Krisztián

38. hely     Csajbók Orsolya, Farkas Viktória, Laukó Szandra, Vatai Viola

11. osztály

24. hely   Borbély Kristóf, Kovács Máté, Primusz Ákos, Varga Márton

 

Iskolai idegen nyelvi versmondó verseny (11. 17.)

Angol nyelv:

I. hely: Barczikay Márk (5. o.)

II. hely: Szabados Lili (5. o.)

              Szabados Luca - Bollók Szonja (5. o.)

III. hely: Kőszeghy Barnabás (4. o.)

 

Német nyelv:

    4-5. osztályosok kategóriája:

I. hely: Détári Borbála (4. o.)

II. hely: Bakonyi Boróka (4. o.), Szklenár Anna (4. o.), Boncz Ilona (5. o.)

III. hely: Réder Anna (5. o.)

    6-12. osztályosok kategóriája:

I. hely: Waigand Emília (6. o.)

II. hely: Petrovics Gréta, Mazák Eszter (6. o.)

III. hely: Tóth Bernadett (6. o.)

    Különdíj: Jenei Krisztina (12. o.)

    Közönségdíj: Boncz Ilona (5. o.)

 

Hittan háziverseny (11. 15.)

   Felső tagozat:

I. helyezés: Abonyi Ábel - Pulay Ambrus (5. o.)

II. helyezés: Alexi Boglárka - Parragh Péka (6. o.)

                    Petrovics Gréta - Nemes Hanga (6. o.)

III. helyezés: Barczikay Márk - Mazák Péter (5. o.)

    Gimnázium:

I. helyezés: Körmendi Péter - Csereklye Gergő (12. o.)

II. helyezés: Kovács Máté - Spanisberger Simon (11. o.)

                    Karabélyos Péter - Frigyes Adél (9. o.)

III. helyezés: Oláh Dorina - Ferencz Jázmin (9. o.)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti (megyei) forduló:

3. osztály

18. hely     Binder Botond, Ozsváth Botond, Abonyi Benedek, Hansági Johann

24. hely     Pulay Adél, Lackó Diána, Parragh Márta, Bakos Anna

59. hely     Nemcsics József, Szabó András, Petrovics Emma, Halmy Boglárka

4. osztály

8. hely       Bakonyi Boróka, Détári Borbála, Réthy Levente

29. hely     Farkas Zoltán, Kalmár Zalán, Kőszeghy Barnabás, Nagy János

59. hely     Domán Richárd, Egervári Bertalan, Hirl Milán

5. osztály

5. hely      Károlyi József, Nagy László, Barczikay Márk, Mazák Péter

55. hely    Bollók Szonja, Lótos Laura, Zsombok Zsófi, Réder Anna

6. osztály

4. hely     Fuisz Gergő, Frey Máté, Trauttwein Márton, Kovács Bálint

30. hely   Nemes Hanga, Waigand Emília, Hampel Flóra, Petrovics Gréta

57. hely   Mazák Eszter, Tóth Bernadett, Richly Margaréta, Parragh Réka

7. osztály

1. hely    Nagy Levente, Bollók Dávid, Béres Melinda, Bolf Eszter

8. osztály

8. hely    Lenkey Dávid, Kovách Zsombor, Varga Botond, Sebők Dávid

28. hely  Nagy Réka, Komor Bernadett, Ruskó Dávid, Dráfi Zsófia

33. hely  Magyar Laura, Vékony Orsolya, Kovács-Beősze Réka, Ács Réka

A 2016-2017. tanév eredményei:

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny, körzeti forduló:

3. osztály  - 3. hely: Kalmár Zalán, Nagy János, Kőszegy Barnabás, Détári Borbála

4. osztály  - 2. hely: Barczikay Márk, Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Károlyi József

                     5. hely: Abonyi Ábel, Bogdán Csaba, Mazák Péter, Nagy László

5. osztály  - 14. hely: Mazák Eszter, Petrovics Gréta, Richly Margaréta, Tóth Bernadett

6. osztály  - 13. hely: Béres Melinda, Kalmár Nóra, Somfay Fanni, Tóth Péter Sámuel

7. osztály -  15. hely: Kovács-Beősze Réka, Lenkey Dávid, Nagy Réka

8. osztály - 18. hely: Barczikay Kristóf, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

9. osztály - 15. hely: Balassa Márk, Farkas Viktória, Szalai Krisztián, Vatai Viola

10. osztály -  38. hely: Borbély Kristóf, Primusz Ákos, Torday Kristóf, Varga Márton

11. osztály - 13. hely: Draskovits Imre, Jenei Krisztina, Gál Sarolta, Pálvölgyi Dorottya

Bolyai Matematika Csapatverseny - körzeti forduló:

3. osztály - 11. hely: Kalmár Zalán, Kőszeghy Barnabás, Réthy Levente

                    45. hely: Bakonyi Boróka, Bencze Dóra, Détári Borbála, Nagy-Thury Janka

                    59. hely: Domán Richárd, Farkas Zoltán, Kovács Gábor, Nagy János

4. osztály - 12. hely: Abonyi Ábel, Bogdán Csaba, Benczédi Dénes, Pulay Ambrus

                    15. hely: Barczikay Márk, Károlyi József, Mazák Péter, Nagy László

                     19. hely: Lótos Laura, Zsombok Zsófi, Bollók Szonja, Solymos Enikő

5. osztály - 23. hely: Mazák Eszter, Richly Margaréta, Tóth Bernadett, Détári György

                    46. hely: Fuisz Gergő, Frey Máté, Kovács Bálint, Trauttwein Márton

                    59. hely: Hampel Flóra, Petrovics Gréti, Nemes Hanga, Waigand Emília

6. osztály - 34. hely: Zöld Bálint, Jakab Csaba, Nagy Levente, Bollók Dávid

                    52. hely: Béres Melinda, Somfay Fanni, Kalmár Nóra, Bolf Eszter

7. osztály - 14. hely: Lenkey Dávid, Kovách Zsombor, Ruskó Dávid, Magyar Laura

                    16. hely: Zalányi Emese, Komor Bernadett, Dráfi Zsófia, Nagy Réka

8. osztály - 4. hely: Barczikay Kristóf, Lótos Bence, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

                    23. hely: Ferencz Jázmin, Hanol Nikolett, Oláh Dorina

9. osztály - 61. hely: Csajbók Orsolya, Szabó Alíz, Kövesdi Rita, Laukó Szandra

                    71. hely: Kató Csaba, Rácz Ákos, Hegedűs Gábor, Kolczonay Balázs

                    114. hely: Balassa Márk, Vatai Viola, Homokay Márta, Farkas Viktória

10. osztály - 85. hely: Borbély Kristóf, Egervári Kornélia, Kovács Máté Zoltán

11. osztály - 52. hely: Családi Bence, Csereklye Gergő, Draskovits Imre, Zsilvölgyi Levente

                      53. hely: Gál Sarolta, Jenei Krisztina, Pálvölgyi Dorottya

 

Copyright © 2016. Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium